Skip links
İş Süreç Çözümleri

Tedarik yönetimi gibi önemli süreçlerin daha verimli, doğru ve etkili bir şekilde yürütülmesine olanak tanır.

1
Soft Çözüm
İş Süreç Çözümleri

Tedarik Yönetimi

Tedarik yönetimi sürecinin otomasyonu aynı zamanda zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. İşlem süreçlerinin hızlanması, envanterin daha etkin bir şekilde yönetilmesi ve gereksiz stokların azaltılmasıyla birlikte maliyetler düşebilir.

Tedarik Yönetim Süreçleri

İş süreçleri otomasyonu ile sektör/departman bağımsız çözümler üretilebilir.

İhtiyaç olan malzemelerin hizmetlerin talep edilmesi ve talebin bütçe ile kontrol edilmesi ile amir ve bütçe onayları tamamlanmasından sonra satınalmaya gönderilen formlardır.
Talep ile gelen ihtiyaçlar için teklif alınması ve tekliflerin karşılaştırılması yapılır. Karşılaştırma tamamlandıktan sonra sipariş için onaya gönderilir. Teklif karşılaştırmasında önceki alınan fiyatlar, karşılaştırmalar yapılır.
Teklif tamamlandıktan sonra sipariş için ilgili firma seçilir ve sipariş formu gönderilir. Sipariş formunda teslim yeri, teslim zamanı ve teslim edilecek miktar detaylı yazılır.
Sipariş verilen malzemelerin teslim alınması, kalite onayı ve ilgili talep eden personele gönderilmesi için elektronik olarak hazırlanan teslim tesellim formlarıdır. Burada ihtiyaca göre dijital imza kullanılır.
Ogeasoft, size en iyi hizmetini sunabilmek için çerez kullanmaktadır.
Explore
Drag