Skip links
İş Süreç Çözümleri

İş süreçlerinizi optimize ederek daha hızlı, hatasız ve verimli bir şekilde işinizi yönetin.

1
Soft Çözüm
İş Süreç Çözümleri

Mali Süreçler

İş süreçleri otomasyonu mali işler sürecinde ve daha geniş anlamda sektörler arasında departman bağımsız çözümler üretme imkanı sunar. Bu çözümler, iş süreçlerini optimize ederek daha hızlı, hatasız ve verimli bir şekilde yönetmeyi amaçlar.

Mali İşler Süreçleri

İş süreçleri otomasyonu ile sektör/departman bağımsız çözümler üretilebilir.

Yapılan masrafların girişlerinin yapıldığı formlardı. Bu form tasarımı ile personel tarafından yapılan masraflar mobil veya bilgisayar ortamında giriş yapılır. Giriş yapılırken masraf fişi ek olarak forma eklenir. Form amir onaylarından elektronik otomasyon sistemi ile mevcut ERP sistemine aktarılır.

E-fatura ile gelen faturalara sisteme otomatik olarak gelir. Gelen fatura sipariş ve teslimat formları ile entegre edilerek kontrolü sağlanır. Kontrolü tamamlanan faturalara otomasyon sistemi ile onayları alınır ve ERP sistemine işlenir. Gelen faturaları Doküman yönetim sisteminde saklanır.

Personel işten ayrıldığında personele daha önce verilen zimmetlerin iade olarak teslim alınması personel üzerindeki avans ve masrafların kontrol edilmesi için hazırlanacak formlardır. İlgili form doldurulduktan sonra üzerindeki zimmeti teslim alması gereken departmanlara iş emri göndererek bunların iade alınması sağlanır. İade alınan ekipman iade alan tarafından onaylanarak insan kaynaklarına gönderilir ve Personel Bilgi Sistemine aktarılır.

Yapılacak sözleşmelerin hazırlanması, hukuk ve muhasebe onayların alınması için yapılan form tasarımlarıdır. Tamamlanan sözleşmeler sisteme yürürlükteki sözleşmelere aktarılır. Sözleşmenin muhasebe tarafından ilgili damga vergisi kontrolü yapılır ve sözleşmenin arşivlenmesi sağlanır.

Sözleme süresi dolmadan ilgili sorumlulara uyarılar gönderilerek sözleşmenin yenilenme şartlarının kontrolü sağlanır.

Tarafımıza açılan ve bizim tarafımızdan açılan davaların takibi için hazırlanacak formlardır. Bu formlar ile dava sırasında hazırlanacak evraklar ve zaman periyodları kontrol edilerek süresinde teslim edilmesi sağlanır. Süresi geldiği halde tamamlanmayan evraklar için uyarılar yapılarak zamanında hazırlanması sağlanır.
Kurum için seyahatlerde kullanılacak araçların daha efektif kullanılması için tasarlanan formlardır. Araç talep yapıldıktan sonra amir onayı alınır ve Araç Teslim servisine gönderilir. Araç talep edene teslim edilesi ve teslim alınması sistem üzerinden takip edilir.
Yapılacak seyahatlerin takip edildiği otomasyon sistem formlarıdır. Seyahat talebi sırasında seyahat şekli araç, uçak, tren vs. bilet alınması için ilgili personele gönderilir. Vize ve pasaport işlemleri var ise hazırlanması için vize departmanına gönderilir. Otel rezervasyonları ve bilet işlemleri yapıldıktan sonra talep eden personel otomasyon sisteminden gönderilir.
Ogeasoft, size en iyi hizmetini sunabilmek için çerez kullanmaktadır.
Explore
Drag