Skip links
İş Süreç Çözümleri

İş süreçlerinin otomasyonu, hem mağaza yönetimi gibi özgün alanlarda hem de genel anlamda iş dünyasında verimliliği artırarak rekabet avantajı sağlayabilir.

1
Soft Çözüm
İş Süreç Çözümleri

Mağaza Yönetimi

Mağaza yönetimi süreci, envanter takibi, stok yönetimi, sipariş işleme, müşteri ilişkileri yönetimi gibi bir dizi karmaşık ve tekrarlayan görevi içerir. İş süreçleri otomasyonu, bu tür süreçleri insan müdahalesi olmadan daha hızlı ve hassas bir şekilde yürütebilmeyi sağlar.

Mağaza Yönetim Süreçleri

İş süreçleri otomasyonu, farklı sektörlerde ve departmanlarda etkili çözümler üretme potansiyeline sahiptir. Örneğin, mağaza yönetimi süreci otomasyonu, perakende sektöründeki mağazaların işleyişini daha verimli hale getirebilir. Bu tür bir otomasyon, envanter yönetimi, stok takibi, satış raporlaması, personel zamanlaması gibi birçok görevi otomatikleştirebilir.

Şubesi fazla olan mağazaların yeni şube açmaları için hazırlanan form geliştirmeleri

Gelen yeni mağaza talebi incelenmesi yapılır. Mağaza konumu, cirosu, yerlerim yerli etrafındaki mağazalar gibi kontroller yapılarak amir onayına gönderilir. Amir onayından sonra üst onaylara gönderilir.

Mağaza açılış için paralel olarak Resmi evrak yönetimi için ilgili departmana gönderilir hazırlanan sözleşmeler ve formlar doküman yönetim sistemine aktarılır. İnşaat departmanına mağaza bilgileri gönderilir ve işletmeye uygun inşaat işleri yapılır. İnsan kaynakları tarafından personel alımı yapılır. Satınalma tarafından demirbaş alımı yapılır Mağazaya mamül gönderilmesi Tamamlanan açılış işlemlerinden ürün sevkiyat yapılır. Mağaza açılışı tamamlanır.

Mağazada uygulanacak özel fiyatlar fiyat onay formu ile hazırlanır ve onaya sunulur. Tamamlanan formlar ERP otomasyon sistemine aktarılır.
Mağaza malzeme ihtiyaçları girilir. İhtiyaca göre onaylardan geçilir. Satınalma tarafından yapılan alımlar ile ilgili mağazaya teslimat yapılır.
Mağaza çalışanları ve yöneticilerine günlük belli saatlerde iş emri atayarak hijyen kontrol yaptırılır. Mobil yapılan hijyen kontrolü mağazanın performans verimliliğinde ölçülür.
Ogeasoft, size en iyi hizmetini sunabilmek için çerez kullanmaktadır.
Explore
Drag