Skip links
Beam Varlık Yönetimi

Beam Valık Yönetim Sistemi ile; kesintisiz operasyonlarla verimliliğinizi en üst düzeye çıkarın ve kayıplarınızı sıfıra yakın bir seviyeye indirin.

1
Soft Çözüm
Ogeasoft - Beam

Varlık Yönetim Sistemi

Varlık yönetiminde öncelik, kritik varlıkların merkezileştirilmesine odaklanmaktır. İşletmeler genelinde tüm lokasyonlardaki tesisler, kritik altyapı, makinalar, ekipmanlar, tezgahlar ve endüstriyel OT/IT varlıklarını etkin bir şekilde yönetmek ve izlemek için esnek bir yapıyla birbirlerine bağlanabilir ve iş birliği içerisinde çalışabilirler.

Varlık Bakım Yönetim Süreçleri

Endüstri 4.0'ın hızla değişen iş dünyasında, Varlık Yönetimi kritik bir rol oynamaktadır. bEAM (Kurumsal Varlık Yönetimi) ile yeni neslin tüm gereksinimleri tek bir platformda bir araya gelirken, işletmeniz çevik, entegre ve yenilikçi bir yapıya dönüşüyor. Çözümleri birbirine entegre olarak yöneterek daha esnek, kârlı ve sürdürülebilir bir işletmeye dönüşmenize yardımcı oluyor.

Kurumsal Varlık Yönetimi ile işletmenizdeki varlık ve demirbaşlrınızı merkezi bir şekilde yönetmek artık çok daha kolay. bEAM platformu sayesinde varlıklarınızın konumlarını, taşınmalarını, yapılan işlemleri, maliyet geçmişlerini, garantileri, satın alma tarihlerini, kullanım sürelerini ve yedek parça değişikliklerini tek bir çatı altında izleyebilirsiniz. Tüm bu bilgileri anlık ve güvenilir bir şekilde elde ederek işletme süreçlerinizi optimize edebilir, verimliliği artırabilir ve karar alma süreçlerinizi geliştirebilirsiniz
bEAM, kişilere zimmetlenen demirbaşların izlenmesini ve denetimini kolaylaştırır. Zimmet teslim süreçlerini etkin bir şekilde yönetebilir ve zimmet tutanaklarını sorunsuz bir şekilde oluşturabilirsiniz.
Varlık/demirbaşlarınızın garanti sürelerini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Garanti süreçlerini izleyerek varlık yönetiminizi daha etkin ve güvenilir hale getirebilirsiniz.
Envanterinizde bulunan demirbaşlar için lokasyon bilgilerini, miktarlarını ve hurdaya ayrılması gerekenleri detaylı bir şekilde raporlayabilirsiniz. Bu sayede varlıklarınızın yönetimini daha verimli bir şekilde gerçekleştirebilir, işletmenizin performansını optimize edebilirsiniz.
Varlık/demirbaşlarınızın barkod veya QR kod ile etiketlenmiş ekipmanlarına mobil uygulama üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Bu sayede arıza durumları, bakım sıklığı ve bakım yapan kişiler gibi önemli varlık bilgilerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Veriye dayalı bu bilgilerle işletmenizin performansını değerlendirebilir ve etkin kararlar alabilirsiniz.
bEAM, demirbaşlara ait X ve Y koordinat bilgilerini girdiğinizde, Google Maps üzerinden ekipmanların durumunu takip etmenizi sağlar. Aynı zamanda özelleştirilmiş sorgular oluşturarak ekipmanları harita üzerinde kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bu özellik sayesinde varlık yönetiminizi daha etkin bir şekilde gerçekleştirebilir, ekipmanların konum ve durumunu anlık olarak izleyebilir ve yönetim süreçlerinizi optimize edebilirsiniz.
bEAM, işletme yerleşim planı üzerinde ekipmanlarınızı işaretleyebilmenizi ve bu harita üzerinden arıza bildirimleri ve ekipman durumları hakkında bilgi edinebilmenizi sağlar. Bu özellik sayesinde işletmenizin fiziksel düzenini daha iyi anlayabilir, ekipmanların konum ve durumlarıyla ilgili verilere kolaylıkla erişebilir ve sorunlara hızlıca müdahale edebilirsiniz. Varlık yönetiminizdeki etkinliği artırarak işletmenizin performansını optimize edebilir ve verimliliği artırabilirsiniz.
bEAM ile varlıklarınızı kolayca ekleyebilir, düzenli sayımlar gerçekleştirebilir, zimmet süreçlerini etkin bir şekilde yönetebilir ve varlık transferlerini Android ve IOS uyumlu mobil cihazlarınız üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu kullanıcı dostu platform sayesinde varlık yönetimi süreçlerinizi verimli bir şekilde yürütebilir, işletmenizin varlık verilerini güncel ve güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.
Ogeasoft, size en iyi hizmetini sunabilmek için çerez kullanmaktadır.
Explore
Drag